Ciekawe oferty pracy w Warszawie z wynagrodzeniem 40 zł/godz. netto

TOP-3 interesujące wakaty w stolicy gdzie wymagane są rzadkie specjalisty. Oto aktualna informacja na październik – listopad 2022 r. Prace do wykonania na terenie lotniska Chopina w Warszawie podczas instalacji symulatora kabiny Airbus A350 dla największych w Polsce linii lotniczych.

Dostawcą symulatora jest wiodąca firma z siedzibą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, znana również jako certyfikowany dostawca Airbus. Do zadań personelu będzie należało wsparcie wykwalifikowanego personelu firmy, który przyjedzie montować wspomniany symulator.

Poszukiwane łącznie 9 osób, w tym Pomocnik instalatora urządzeń technicznych (3 osoby), Mechanik maszyn i urządzeń (3 osoby), Elektryk budowlany – przemysłowy (3 osoby). Dla elektryka i mechanika oferują stawkę godzinową 40 zł netto, nieco mniej dla pomocnika – 25 zł na godzinę.

Pracodawcą przyjmie pracowników każdej narodowości, również bez znajomości języka polskiego, liczą się umiejętności, – wskazuje w ofercie.

Pracodawcą jest WORKSOL Group – firma działająca w branży HR od 2009 roku. Dostarcza personel licznym przedsiębiorstwom w Polsce oraz na całym świecie. Zapoznać się z ofertą można na ich stronie, gdzie również można aplikować na wyżej opisane stanowiska.